Долаючи вершини разом!

Через усі життєві перешкоди - до омріяних вершин 

 

 

"Долаючи вершини разом!" це соціальний проект, який має на меті  встановити рекорд України сходження найбільшої групи незрячих людей на гору Говерла - найвищу вершину України!

 

Він дозволить незрячим почувати себе суспільно активними і не сидіти «у чотирьох стінах», а навпаки – спілкуватися на природі в чудових Карпатах з небайдужими і відчувати себе повноцінними людьми. 

 

Ініціатором проекту стала Громадська організація “Львівської територіальної первинної організації Всеукраїнської організації інвалідів “Українське товариство сліпих”, яка вже понад 80 років підтримує і допомагає людям з вадами зору у Львівській області.

 

Підтримку проекту вже надали Львіська обласна Рада і Львівська міська Рада. Але для втілення мрії десятків незрячих людей залишилось зібрати зовсім незначну суму коштів.

 

Тому ми звертаємось до всіх небайдужих добродіїв підтримати нашу ініціативу і зробити невеличку пожертву, яка допоможе нам здійснити свою мрію

   

 

 

 

 

ЛЬВІВСЬКА КАСА
Скарбниця соціальних ініціатив

Краудфандингові програми

Написати нам:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 79010 Україна, м.Львів а/с №5310