Зелений клас

 

Що таке Львівська Каса?

  

Питання та відповіді:

/Якщо Ви маєте бажання більш детальніше ознайомитись з процесом реалізації даної ініціативи Ви можете звернутись з відповідним запитом до Адміністрації платформи "Львівська Каса"./

Як я можу підтримати проект?

Для того щоб підтримати проект треба здійснити наступні дії:

1. Натисніть кнопку "Пожертвувати на цю ініціативу"яка знаходиться вище на цій сторінці проекту.

2. Далі у вкладці "Крок 1. Виберіть суму" оберіть або введіть суму, яку бажаєте пожертвувати, а у вкладці "Крок 2. Вкажіть інформацію про себе" вкажіть своє ім'я, прізвище та електронну пошту.
Натисніть кнопку "Перейти до оплати".

3. На наступній сторінці ми запропонуємо Вам ще раз уважно перевірити вказану Вами інформацію і якщо все гаразд то натисніть кнопку "Зробити пожертву".

4. Після цього ви перейдете до вікна онлайн-сплати платіжної системи LiqPay.

Хто несе відповідальність за реалізацію соціальних ініціатив?

Адміністрування краудфандингової платформи "Львівська Каса" здійснюється Благодійним фондом "Перша Львівська Фундація" відповідно до чинних норм українського законодавства. Тому відповідальність за безпеку та повноту всіх фінансових транзакцій несе Перша Львівська Фундація.

Відповідальність за реалізацією соціальної ініціативи несуть ініціатори даної соціальної ініціативи, з якими Фундація уклала Договір про спільну блаодійну діяльність.

Відповідно до даної угоди всі зібрані кошти (окрім адміністративних витрат та комісії платіжної системи) будуть перераховані на банківський рахунок  ініціаторам даної соціальної ініціативи. Періодичність та розмір таких виплат, а також розмір адміністративних витрат додатково обумовлюються в  договорі про спільну благодійну діяльність. Відповідно до даного договору ініціатори отримують відповідний грант у формі безповоротної фінансової допомоги на виконання даної соціальної ініціативи і несуть повну відповідальність за всі здійснені заходи.

Таким чином, відповідальність за збір коштів та надання у формі гранту зібраних коштів ініціаторам соціальної ініціативи несе БФ "Перша Львівська Фундація",  а відповідальність за реалізацію соціальної ініціативи несуть власне ініціатори даної ініціативи.

Окремо слід зазначити, що відповідальність за безпеку онлайн-фінансової транзації надання фінансової пожертви від благодійника для підтримки соціалної ініціативи несе платіжна система LiqPay.

Чи обов’язково мені вказувати свою електрону пошту?

Так, обов'язково. Власне через електронну пошту ми зможемо повідомляти Вас про хід реалізації проекту та надавати Вам фінансову інформацію про Вашу благодійну пожертву.

Наскільки безпечно користуватися платіжною системою LiqPay?

LiqPay хоч і має зовнішний вигляд як сервіси ПриватБанку, але працює з картами будь-яких банків та приймає платежі з-за кордону.

Ми приймаємо платежі через сервіс liqpay.ua.  Це найкращий національний платіжний сервіс. Наша платформа не має доступу до інформації стосовно вашої картки, ви вказуєте данні у сервісі liqpay. Даний сервіс має ліцензію НБУ № 22 від 05.10.2011р., має міжнародні сертифікати відповідності, має захист OTP, CVV, 3D-Secure, інтелектуальну систему моніторингу транзакцій Deepmemo

Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і Mastercard SecureCode.

Платежі в LiqPay виконуються в рамках тристадійної схеми верифікації:

  • при здійсненні транзакції у платника запитуються повні реквізити картки (номер картки, термін дії картки, код CVV)
  • операція підтверджується ОТП, який приходить на мобільний телефон користувача
  • також операція підтверджується за допомогою 3D Secure (додається додатковий запит на підтвердження використання карти. Від власника потрібно ввести код підтвердження, наданий банком для кожної операції найчастіше в sms-повідомленні, надісланому на прив'язаний до карти номер телефону).

Чи можна підтримати проект, якщо я знаходжусь не на території України?

Сучасні платіжні системи дозволяють надсилати гроші з будь-якої точки світу цілодобово і без вихідних. Тобто жодних обмежень. Але варто зазначити, що пожертва буде зарахована лише в українській гривні: платіжна система автоматично переконвертує Вашу пожертву з будь-якої валюти в українську гривню.

Чи всі перераховані мною кошти підуть на реалізацію проекту?

Ні. Частина коштів піде на обслуговування платіжної сиеми LiqPay, що становитиме 2,75% від суми пожертви. Адміністрування соціальної ініціативи з боку БФ "Перша Львівська Фундація" складає як правило 1% від суми пожертви, але для соціальних ініціатив, які мають на меті покращення екологічної ситуації в місті Львові та довкіллі до завершення 2019 року встановлена пільгова сума в розмірі 0%. Також слід відмітити, що якщо ініціаторами соціальної ініціативи немають статусу неприбуткової організації, то відповідно вони будуть сплачувати всі встановлені законодавством податки і збори.

  

Реалізація даної ініціативи відбувається в рамках проекту "Думай Глобально - Дій Локально!" Благодійного Фонду "Перша Львівська Фундація", що має на меті сприяти досягненню Глобальних цілей сталого розвитку. 

 

Що таке Глобальні цілі сталого розвитку?

«Цілі сталого розвитку» (Sustainable Development Goals, відомі також як Глобальні цілі) — ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. Вони замінили Цілі розвитку тисячоліття, термін яких закінчився наприкінці 2015 року.

Цілі сталого розвитку ухвалені на період від 2015 до 2030 року і нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.

Детальніше...

 

 

ЛЬВІВСЬКА КАСА
Скарбниця соціальних ініціатив

Краудфандингові програми

Написати нам:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 79010 Україна, м.Львів а/с №5310