
Участь у тренінгах буде безкоштовною. Відбір учасників відбуватиметься на підставі заповненої анкети.
Дата проведення тренінгів буде оголошено пізніше. Місце: Львів
УВАГА: Перевага надаватиметься тим, хто підтримав фінансово цей проект.
Збір коштів продовжено до 1 жовтня 2020 року.
12 жовтня 2018 року вступив в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» –який закріпив дієвий інструмент розробки та прийняття дієвих, актуальих та реальних до виконання документів державної влади. СЕО передбачає оцінку наслідків для довкілля, з метою досягнення сталого розвитку держави та уникнення місцевих конфліктів. СЕО це дискусійний майданчик для органів влади, бізнесу та громадськості під час якого приймаються державні документи планувального характеру із забезпеченням охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я.
Учасники тренінгу після його проходження зможуть:
Тренери:
Алєксєєва Єлизавета Андріївна - провідний юрисконсульт Міжнародної благодійної організації “Екологія-Право-Людина”,
Шутяк Софія Володимирівна – провідний юрисконсульт Міжнародної благодійної організації “Екологія-Право-Людина”, адвокат
Місія організації – верховенство права для захисту довкілля. Робота організації спрямована на трансформацію безпечного, а нерідко й надзвичайно забрудненого довкілля в сприятливе для життя та здоров’я, на збереження біорізноманіття, охорону флори та фауни, припинення неконтрольованих викидів та скидів небезпечних речовин у навколишнє середовище та усунення інших негативних факторів впливу, боротьбу з бездіяльністю щодо глобальних екологічних проблем в цілому та зміни клімату зокрема тощо.
/Якщо Ви маєте бажання більш детальніше ознайомитись з процесом реалізації даної ініціативи Ви можете звернутись з відповідним запитом до Адміністрації платформи "Львівська Каса"./
Для того щоб підтримати проект треба здійснити наступні дії:
1. Натисніть кнопку "Пожертвувати на цю ініціативу", яка знаходиться вище на цій сторінці проекту.
2. Далі у вкладці "Крок 1. Виберіть суму" оберіть або введіть суму, яку бажаєте пожертвувати, а у вкладці "Крок 2. Вкажіть інформацію про себе" вкажіть своє ім'я, прізвище та електронну пошту.
Натисніть кнопку "Перейти до оплати".
3. На наступній сторінці ми запропонуємо Вам ще раз уважно перевірити вказану Вами інформацію і якщо все гаразд то натисніть кнопку "Зробити пожертву".
4. Після цього ви перейдете до вікна онлайн-сплати платіжної системи LiqPay.
Адміністрування краудфандингової платформи "Львівська Каса" здійснюється Благодійним фондом "Перша Львівська Фундація" відповідно до чинних норм українського законодавства. Тому відповідальність за безпеку та повноту всіх фінансових транзакцій несе Перша Львівська Фундація.
Відповідальність за реалізацією соціальної ініціативи несуть ініціатори даної соціальної ініціативи, з якими Фундація уклала Договір про спільну блаодійну діяльність.
Відповідно до даної угоди всі зібрані кошти (окрім адміністративних витрат та комісії платіжної системи) будуть перераховані на банківський рахунок ініціаторам даної соціальної ініціативи. Періодичність та розмір таких виплат, а також розмір адміністративних витрат додатково обумовлюються в договорі про спільну благодійну діяльність. Відповідно до даного договору ініціатори отримують відповідний грант у формі безповоротної фінансової допомоги на виконання даної соціальної ініціативи і несуть повну відповідальність за всі здійснені заходи.
Таким чином, відповідальність за збір коштів та надання у формі гранту зібраних коштів ініціаторам соціальної ініціативи несе БФ "Перша Львівська Фундація", а відповідальність за реалізацію соціальної ініціативи несуть власне ініціатори даної ініціативи.
Окремо слід зазначити, що відповідальність за безпеку онлайн-фінансової транзації надання фінансової пожертви від благодійника для підтримки соціалної ініціативи несе платіжна система LiqPay.
Так, обов'язково. Власне через електронну пошту ми зможемо повідомляти Вас про хід реалізації проекту та надавати Вам фінансову інформацію про Вашу благодійну пожертву.
LiqPay хоч і має зовнішний вигляд як сервіси ПриватБанку, але працює з картами будь-яких банків та приймає платежі з-за кордону.
Ми приймаємо платежі через сервіс liqpay.ua. Це найкращий національний платіжний сервіс. Наша платформа не має доступу до інформації стосовно вашої картки, ви вказуєте данні у сервісі liqpay. Даний сервіс має ліцензію НБУ № 22 від 05.10.2011р., має міжнародні сертифікати відповідності, має захист OTP, CVV, 3D-Secure, інтелектуальну систему моніторингу транзакцій Deepmemo
Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і Mastercard SecureCode.
Платежі в LiqPay виконуються в рамках тристадійної схеми верифікації:
«Цілі сталого розвитку» (Sustainable Development Goals, відомі також як Глобальні цілі) — ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. Вони замінили Цілі розвитку тисячоліття, термін яких закінчився наприкінці 2015 року.
Цілі сталого розвитку ухвалені на період від 2015 до 2030 року і нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.